Товари для собак та цуценят

СВЯТА
СВЯТА

Святкові товари

СЕРТИФІКАТИ
СЕРТИФІКАТИ

Подарункові сертифікати

ХАРЧУВАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

Корми, ласощі, миски

ДОГЛЯД І ГІГІЄНА
ДОГЛЯД І ГІГІЄНА

Купання, косметика, пелюшки

ПРОГУЛЯНКА
ПРОГУЛЯНКА

Амуніція, переноски, аксесуари

ЗДОРОВ'Я
ЗДОРОВ'Я

Ветпрепарати, вітаміни, захист від комах

СПАЛЬНЕ МІСЦЕ
СПАЛЬНЕ МІСЦЕ

Лежанки, автокрісла

ІГРАШКИ
ІГРАШКИ

Іграшки

РОЗУМНІ ГАДЖЕТИ
РОЗУМНІ ГАДЖЕТИ

Миски, поїлки, туалети

ОДЯГ І ВЗУТТЯ
ОДЯГ І ВЗУТТЯ

ОДЯГ І ВЗУТТЯ,

Новинки
Кондиціонер для собак Lila Loves it Fellkur Silky&Shine 100 мл Кондиціонер для собак Lila Loves it Fellkur Silky&Shine 100 мл
540.00грн
Кондиціонер для собак Lila Loves it Fellkur Silky&Shine 250 мл Кондиціонер для собак Lila Loves it Fellkur Silky&Shine 250 мл
820.00грн
Товари для собак та цуценят

Bark&Tail - це не просто зоомагазин, це вираження любові до тварин, бажання зробити їхнє життя максимально комфортним.

Ідейним натхненником Bark&Tail став Джек-Рассел Орфей - рідкісний гурман, розпещений різними зоотоварами. Чи варто говорити про нашу безмежну любов до Орфея, адже практично кожен господар душі не сподівається у вихованці. І саме це почуття породжує бажання дати своєму улюбленцю найкраще, якісне, корисне і навіть ексклюзивне. Турбота про здоров'я, зовнішній вигляд, настрої та довголіття - щоденне завдання кожного господаря.

Bark&Tail створений з метою забезпечити тварин усім необхідним, і зробити це грамотно, відповідально та на високому рівні. Наш асортимент - це виключно товари, які заслужили на нашу довіру, якими ми вже годували, ласували, купали, лікували, профілактували власних собак і котів, яких ми шалено любимо.

Тварини гідні і заслуговують на найкраще - їсти корисне з гарних мисок, відпочивати на королівських лежанках і носити вишукані нашийники.