Пелюшки і підгузки

Пелюшки і підгузки

Як вибрати і надіти підгузники для собак?


Собака не завжди може справити нужду в лоток або при вигулі. Довгі авіаперельоти, нездатність тварині тримати сечу, тічка, тривала відсутність господаря, фіксування швів після оперативного втручання для більш швидкого загоєння ран, - все це підмога, щоб купити памперс для собаки. Буває так, що тварина не може дочекатися вигулу і від нудьги або помсти мітить територію. Могла скластися ситуація, коли улюбленці не привчили ходити в туалет в одне і теж місце. Захворювання сечостатевої системи, наприклад, енурез, відкрита рана з високим ризиком інфекційного зараження, - можна купити памперс для собаки, щоб полегшити життя і тварині, і собі. 


При виборі памперсів враховуються розміри і вага улюбленця. Якщо на упаковці стоїть маркування:


  • XS — від 1,8 до 3,6 кг (карликовий шпіц);

  • S — від 3,6 до 6,5 кг (китайська чубата);

  • M — від 5 до 12 кг (фр. бульдог);

  • L — від 9 до 14 кг (кокер-спанієль);

  • XL — від 12 до 20 кг (доберман);

  • XXL — від 20 кг (вівчарка).


Щоб купити памперс для собаки і не прогадати, орієнтуйтеся ще й на обхват черевця. 


Врахуйте, ці засоби гігієни відрізняються за призначенням. Наприклад, стандартні підгузники вбирають випорожнення і нейтралізують запахи; спеціальні пояса - для невеликої кількості виділень у літній собаки. А ось для сучки під час тічки краще купити труси для собак з кишенями для змінних прокладок. Для того, щоб привчити цуценя ходити на туалет, ви можете купити пелюшки для собак. Також цей варіант підійде і для старої собаки або породи невеликих розмірів. 


Якщо у вас сука, то підгузник одягається, як на дитину. Головне - підберіть необхідний розмір і зробіть отвір для хвостика. Якщо ж у вас кобель, то памперс одягається як смуга.

Чому варто покупати в нашому магазині?


В інтернет-магазині Bark & Tail ви можете не тільки купити труси для собак, памперси, пелюшки та інші засоби гігієни. У нас можна купити мінерали для собак в Києві і по Україні з доставкою. Наша перевага - в елітній якості товарів, так як ми поставляємо виключно сертифіковану продукцію з Європи. Для кожного клієнта - консультація ветеринара. Відправка замовлень - протягом 24 годин.