Вітаміни для собак

Вітаміни для собак

Навіщо собаці потрібні добавки?


Собаки, як і люди схильні до стресу і тривоги, у них виникає алергія на їжу, на рослини. Деякі породи собак генетично схильні до хвороб нирок, суглобів, у них може бути серцева недостатність і проблеми з шлунково - кишковим трактом, можуть виникати проблеми зі шкірою і шерстю


Щоб ваш вихованець завжди залишався здоровим і активним, його харчування повинне бути правильним і збалансованим. Кормова добавка для собак, купити яку рекомендують ветеринари при дефіциті корисних речовин, особливо потрібна вихованцям, які перебувають на натуральному годуванні. 


Навіть якщо ваш чотириногий друг їсть спеціалізовані корми преміум класу, кількість вітамінів і мінералів в них розраховані на стандартну вагу і середню активність собак певної вікової категорії.


Перш, ніж вітаміни для собак купити, потрібно пам'ятати, що у кожної собаки різні потреби в кормових добавках.


Мінерали і вітаміни для собак купити і збалансувати досить непросто, тут потрібні консультації фахівців, які при розробці схеми прийому кормових добавок враховують багато чинників:


  • вік вихованця;

  • породу собаки; 

  • схильність до захворювань;

  • наявність фізичних навантажень;

  • профілактика хвороб;

  • відновлення після травм, хвороби або операції;

  • вагітність і лактація;

  • зміна молочних зубів у цуценят.      


Слід пам'ятати, що вітаміни і мінерали для собак - як їх недолік, так і надлишок, можуть нашкодити здоров'ю вашого вихованця.


Які вітаміни вибрати?


Щоб кормова добавка для собак, купити яку ви збираєтеся, приносила користь, потрібно звертати увагу на склад і з якою метою ви хочете вітаміни для собак купити. 


Якщо зі здоров'ям вашого вихованця все добре і ви хочете просто підтримати функціонування організму собаки в межах норми, то вибирайте засоби загальної дії для нормалізації росту і розвитку організму. 


При цьому слід враховувати, що для швидко зростаючого організму цуценят потрібні спеціальні суміші з підвищеним вмістом кальцію для зміцнення зростаючого скелета і при зміні молочних зубів. 


Щоб виносити і вигодувати здорове потомство собаці потрібна більша кількість поживних речовин, тому для підтримки організму, вашій собаці необхідні вітаміни для вагітних собак. Комплекс вітамінів і мінералів допоможе вашій улюблениці в цей нелегкий для неї період швидко відновитися і повернутися в колишню форму. 


Ветеринари рекомендують вітаміни для шерсті собаки купити на основі спеціально підібраних компонентів. Вони розроблені для поліпшення зовнішнього вигляду, тому що вид вашого вихованця багато в чому залежить від впливу зовнішнього, досить агресивного середовища.


Для продовження повноцінного активного життя ваших вихованців є спеціальні вікові добавки, які допоможуть старіючому організму прискорити обмін речовин і не так болісно переносити зміни в організмі. 


Також є спеціальний посилений комплекс вітамінів і мінералів для відновлення сил, реабілітації та підвищення імунітету собак після перенесених операцій, різних інфекцій і захворювань. Вони також підходять для активних і спортивних собак мисливських і бійцівських порід для відновлення витривалості організму.


Якщо вам потрібно купити мінерали для собак Київ, зверніться в зоомаркет «Bark&Tail». Професійні консультанти - ветеринари допоможуть вам з вибором кормової добавки для собак і підберуть оптимальний комплекс вітамінів.