Кормова добавка для цуценят Canina - Welpenkalk Pulver 300 г

Кормова добавка для цуценят Canina - Welpenkalk Pulver 300 г

Артикул: 120703
Виробник: Canina
В наявності
545.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(0)

Мінеральна добавка для цуценят, створена спеціально для організму, що росте. Забезпечує оптимальний розвиток скелета та зубів. Welpenkalk розроблений на основі наукових відкриттів, відповідно до рецептури доктора Клауса, із співвідношенням кальцію та фосфору 3:1, що забезпечує повною мірою надходження кальцію в організм.

До складу Welpenkalk входять сира зола, такі як цинк, мідь, йод, марганець, кобальт, селен.

Цинк та селен – необхідні компоненти для імунної системи сприяють засвоєнню вітамінів групи В, захищають хімічні структури від окислення, є кофакторами багатьох ферментів та покращують обмінні процеси.

Марганець бере активну участь у білковому та вуглеводному обміні, стимулює діяльність ферментів, впливає на засвоєння кальцію та фосфору.

Мідь та кобальт благотворно впливають на процеси кровотворення та тканинного дихання.

Йод бере участь у синтезі гормонів щитовидної залози (тироксину та трийодтироніну). Ці гормони щитовидної залози регулюють процеси зростання цуценят та активізують обмін речовин, стимулюють діяльність функціональних систем організму. Коли в організмі не вистачає йоду, різко проявляється гіпофункція щитовидної залози, молодняк погано росте та розвивається.

Welpenkalk легко засвоюється і повинен даватися приблизно з 6 тижня життя цуценя щодня до кінця періоду зростання (приблизно до 15-18 місяців).

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет