Угода користувача

Текст цієї Угоди користувача (далі по тексту - «Угода»), постійно розміщений в мережі Інтернет за мережевою адресою: http://barkandtail.com.ua/, містить всі істотні умови Угоди - договору приєднання, і є публічною офертою, що містить умови, на яких Користувачам надається можливість використовувати Сайт, постійно розміщений в мережі Інтернет за мережевою адресою: http://barkandtail.com.ua/Реєстрація (авторизація) на сайті означатиме вашу згоду з умовами цієї угоди про використання. Використовуючи або отримуючи доступ до Сайту, ви погоджуєтеся з усіма умовами, викладеними в цій Угоді.

Власниками даного Сайту є:

Фізична особа-підприємець Вербицький Борис Ілліч, реєстраційний номер облікової картки платника податків - 43141267, адреса реєстрації: 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, будинок 2-В, кв.112 (далі по тексту - «Власник»).

Контактна адреса електронної пошти Власника: info@barkandtail.com.ua

Контактний телефон: 093-133-38-15

Фізична особа-підприємець Пьоришкін Андрій Іванович, реєстраційний номер облікової картки платника податків - 2225318111, адреса реєстрації: 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, будинок 1-а, кв.153 (далі по тексту - «Власник»).

Контактна адреса електронної пошти Власника: barkandtail@montmorency.com.ua

Контактний телефон: 066-133-38-13

Терміни та визначення

У цій призначеній для користувача угоді, якщо з тексту прямо не випливає інше, такі терміни матимуть такі значення:

«Власник» - особа, яка володіє Сайтом, від свого імені здійснює управління Сайтом і є продавцем Товарів, які відображені і реалізуються на даному Сайті.

«Замовлення» - сукупність Товарів, які Користувач вибрав на Сайті для їх подальшого придбання та / або вже купив, відповідно до умов цієї Угоди.

«Користувач» - фізична, юридична або інша особа, що уклала з Власником Угоду, яка користується Сайтом і використовує інформацію, розташовану на Сайті, здійснює Замовлення і купує на Сайті Товар або користується іншим функціоналом Сайту.

«Угода» - дана Угода користувача.

Сайт» - сукупність інформації, текстів, графічних елементів, дизайну, зображень, фото та відеоматеріалів та інших результатів інтелектуальної діяльності, а також програм для ЕОМ, що містяться в інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації в мережі Інтернет за мережевою адресою: http: / /barkandtail.com.ua/.

«Товар» - будь-які речі, предмети, одяг, пристосування, корми, тощо, які надані на Сайті і які Користувач може придбати, відповідно до умов цієї Угоди.

Умови використання.

Користувач повинен уважно прочитати цей документ. Якщо Користувач не згоден з умовами цієї Угоди, він не повинен реєструватися (авторизуватися) на даному Сайті і не повинен використовувати його і його програмні засоби.

Якщо в будь-який час Користувач буде не згоден або не зможе погодитися з умовами цієї Угоди, то Користувач повинен припинити доступ або використання Сайту.

Будь-яке використання Сайту здійснюється на розсуд Користувача. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує, що не вважає Сайт і його функціонал небажаними або несправедливими.

Користувач може користуватися і мати доступ до Сайту і його функціоналу тільки в тому випадку, якщо він досяг віку, з якого такий користувач має закріплене в своїй країні (країні проживання, країні, громадянином і / або резидентом якої користувач є) право на здійснення придбання Товарів , відповідно до законодавства, яке діє в такій країні. Користувач погоджується і підтверджує, що досяг такого повноліття.

Користувач підтверджує, що не отримує доступ до Сайту і його функціоналу з жодної території, де використання Сайту і його функціоналу заборонено законом.

Користувач несе одноосібну відповідальність за забезпечення того, що він завжди дотримується законів, під дію яких він підпадає, і має повне законне право на використання Сайту і його функціоналу.

Користувачеві необхідний підтримуваний веб-браузер для доступу до Сайту. Користувач визнає і погоджується з тим, що Власник може перестати підтримувати даний веб-браузер для використання Сайту і що для постійного використання Сайту вам буде потрібно завантажити підтримуваний веб-браузер. Користувач також визнає і погоджується з тим, що продуктивність Сайту залежить від продуктивності комп'ютерного обладнання Користувача і його інтернет-з'єднання.

Як умова використання Користувачем Сайту, Користувач погоджується не:

- видавати себе за іншу особу або змінювати свою приналежність на будь-яку іншу фізичну або юридичну особу;
- отримувати доступ, втручатися чи використовувати будь-які непублічні області / системи Сайту або комп'ютерні системи Власника;
- намагатися використовувати будь-яку вразливість Сайту або будь-яку пов'язану систему або мережу, або порушувати будь-які заходи безпеки або аутентифікації, що використовуються в зв'язку з Сайтом і такими системами і мережами;
- надавати платіжну інформацію, що належить третій стороні;
- використовувати Сайт неправомірним способом, що суперечить його передбаченому використанню, політиці, інструкцій Власника та чинному законодавству України.
- порушувати права інтелектуальної власності Власника і третіх осіб при використанні або доступі до Сайту.

Допустиме використання Сайту і його функціоналу

Цей Сайт і його функціонал можуть використовуватися тільки в межах того, для чого вони надаються, відповідно до цієї Угоди та чинним законодавством України.

Користувачі несуть повну відповідальність за те, щоб переконатися, що використання ними цього Сайту та / або його функціоналу, не порушує чинне законодавство України або права третіх осіб.

Інформація про товар

Товар представлений в каталозі через фото-зразки, є оригінальною продукцією. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною, описом товару, можливими розмірами, назвою, складом. Власник інформує Користувача про те, що Товар, який Користувач замовляє на Сайті, може відрізнятися від того, який зображений на Сайті за форматом, кольором, розміром упаковки, найменуванню, зображенню на упаковці (без зміни ваги Товару і його складу).

Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Власником в односторонньому порядку. У разі зміни ціни товару, замовленого Користувачем, менеджер Сайту при першій нагоді інформує про це Користувача (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Користувачем дане Замовлення вважається анульованим.

Товар і порядок придбання товарів

Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опис / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться в міру господарської необхідності.

Замовлення може бути оформлене Користувачем самостійно через корзину сайту або в магазині, за допомогою менеджера, адресу магазину вказано в розділі «Контакти».

Користувач Сайту має право оформити Замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті.

У разі відсутності замовлених Користувачем Товарів на складі Власника, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Користувача, повідомивши про це Користувача шляхом дзвінка або направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Користувачем при реєстрації, або іншим способом.

При відсутності Товару Користувач має право замінити його аналогічним Товаром, відмовитися від даного Товару, анулювати Замовлення.

Користувач має право відмовитися від Замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Користувачу, поставивши до відома Сайт зателефонувавши за контактним телефоном, який закріплений в цій Угоді.

У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення, до моменту його відправлення Користувачу, вартість анульованого Товару повертається Власником Користувачеві способом, яким Товар був оплачений, за винятком комісій банківських установ, платіжних систем або інших організацій, за допомогою яких Товар був повністю або частково передплаченого Користувачем.

Користувач несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Власником своїх зобов'язань перед Користувачем, відповідно до умов цієї Угоди.

Після оформлення Замовлення на Сайті Користувачеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом дзвінка підтвердження на телефон, вказаний Користувачем в замовленні. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Власника і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Користувачу менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Користувачеві.

Ціна і порядок оплати

Ціна кожного окремого Товару визначається Власником і вказується на Сайті. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на Сайті при оформленні Замовлення в момент його розміщення. Інформація про способи і види доставки Товару, з якої Користувач може ознайомитися і зробити вибір, відображена на Сайті.

Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

Оплата на даному Сайті здійснюється в національній валюті України – гривні.

При готівковому розрахунку Користувач оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Власника, який доставить Замовлення.

При безготівковому розрахунку Користувач вносить стовідсоткову передоплату Товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Власника.

Якщо доставка проводитися через операторів поштового зв'язку та / або службу доставки, то оплата відбувається в залежності від опції / способу, який був обраний Користувачем, відповідно до умов і правил такого оператора поштового зв'язку та / або служби доставки.

Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Власника та / або з моменту передачі грошей представнику Власника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Користувача з вибором Товару, способом і оформленням замовлення, оплатою Товару, способом і суттю поставки і фактичної передачі Товару.

До моменту зарахування коштів Користувача на розрахунковий рахунок Власника Товар не резервується. Власник не може гарантувати доступність Товару в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення.

У разі необхідності здійснення повернення коштів Власником Користувачеві, відповідно до умов цієї Угоди, для здійснення повернення коштів Користувач зобов'язаний направити Власнику Заява про повернення грошових коштів, за допомогою відправки листа, на контактну адресу електронної пошти Власника, з наступною інформацією:

  • реквізити банківського рахунку або банківської картки, на яку Власник зобов'язаний перерахувати грошові кошти;
  • ім'я, по батькові та прізвище Користувача;
  • контактний номер телефону Користувача;
  • номер и дату Замовлення;
  • причину повернення грошових коштів;
  • необхідну суму повернення грошових коштів.


Видача Товарів Користувачеві здійснюється після повної оплати вартості Замовлення.

Якість Товару і гарантія на такий Товар

У разі виявлення неякісного Товару після поставки його Користувачеві, останній, має право заявити претензії щодо якості цього Товару протягом 2-х тижнів після отримання такого Товару.

Відповідальність за якість і комплектність Товару знімається з Власника, якщо псування або втрата Товару сталася з вини Перевізника, Кур'єра, Оператора поштового зв'язку та / або служби доставки.

Відповідальність за якість Товару знімається з Власника, якщо псування Товару сталася з вини Користувача, коли останній використовує Товар не за призначенням або не у відповідності з правилами / інструкціями, які визначені для такого Товару.

При продажу Товару за описом Власник зобов'язаний передати Користувачеві Товар, який відповідає опису. (Опис Товару є певний перелік споживчих властивостей (експлуатаційних характеристик) Товару, який передається Користувачу. Опис товару може супроводжуватися його фотографією, графічним зображенням, тощо).

Порядок повернення і / або обміну Товару

Терміни на повернення і обмін Товару, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», які продаються на Сайті, складають 14 днів з моменту відправки Замовлення. Обмін Товару проводиться, якщо він не використовувався і, якщо, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковка, заповнений бланк-повернення і збережений розрахунковий документ.

Якщо тварині був придбаний будь-якої Товар, який не підійшов йому за розміром, фасоном, забарвленням або характеристиками, Користувач має право звернутися до Власника протягом 14 (чотирнадцяти) днів, починаючи з наступного дня після доставки Замовлення і зажадати на законних правах обміну Товару або повернення витраченої суми, якщо немає аналогічного відповідного Товару та немає інших альтернатив для обміну.

При цьому є кілька вимог:

- товарний вигляд і упаковка Товару не були пошкоджені, всі бирки і ярлики на місці;
- товар не був у вживанні: відсутні сліди використання, подряпини, відколи, потертості, тощо;
- замовлений Товар підлягає поверненню та обміну, відповідно до даної Угоди та чинним законодавством України;
- товар складний в упаковку таким же чином, як і при отриманні;

Товар, який має сліди використання - поверненню не підлягає (сліди використання - будь-які зміни в Товарі, що свідчать про його експлуатацію за призначенням).

Товари не підлягають поверненню і / або обміну якщо:

- Товар використовувався не у відповідності з правилами / інструкціями з експлуатації або ж не у відповідності зі звичайним функціоналом для такого Товару.
- Товар використовувався в позаштатному режимі або використовувалися не відповідачі інструкціям і / або правилам параметри роботи обладнання або його компонентів (частот, напруг, тощо);
- Дефекти Товару викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації;
- Пошкодження Товару, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин або комах;
- Товар має виражені механічні і / або електричні пошкодження, отримані в результаті будь-яких дій Користувача, або сторонніх осіб;
- Товар пошкоджений внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових чинників та інших ситуацій, що не залежать від Власника;
- Товар піддавався ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки.

Так само, перелік Товарів, які не підлягають поверненню, позначений в постанові Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 року «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" та інших нормативно-правових актах України.

При поверненні Користувачем Товару належної якості, відповідно до умов цієї Угоди та чинного законодавства України, Власник повертає йому сплачену за Товар грошову суму за фактом повернення Товару, за вирахуванням повної компенсації витрат Власника, пов'язаних з доставкою Товару Користувачеві.

Повернення грошових коштів за Товар, який не був доставлений з вини Власника, проводиться виключно на підставі письмової заяви Користувача, на картковий рахунок Користувача або на банківський рахунок Користувача, зазначений ним у Заяві про повернення грошових коштів, протягом 10-ти банківських днів з дати надання такої заяви Власнику, відповідно до процедури, закріпленої в умовах цієї Угоди.

При відмові Користувача від Товару належної якості Власник повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Власника, пов'язаних з доставкою повернутого Користувачем Товару належної якості і за вирахуванням комісій банківських установ, платіжних систем або інших організацій, за допомогою яких такі кошти повертаються Користувачеві, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Власника разом із заповненою Користувачем заявою і документами на повернення, а також, якщо Товар не був у користуванні, відповідно до умов цієї Угоди.

Вартість повернення Товару належної якості Користувачем Власнику, відповідно до умов цієї Угоди, оплачується Користувачем самостійно.

Повернення Товару неналежної якості:

Під Товаром неналежної якості мається на увазі Товар, який має явний дефект виробничого характеру і / або Товар, у якого закінчився строк придатності. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті, беручи до уваги умови Угоди. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Користувачем в момент доставки Товару.

При доставці Товару Користувач ставить свій підпис в квитанції про доставку. Такий підпис є підтвердженням доставки і отримання Замовлення. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, зізнається отримання Користувачем Товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.

Повернення грошових коштів за Товар неналежної якості здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару виключно на підставі письмової заяви Користувача, на картковий рахунок Користувача, зазначений ним у Заяві про повернення грошових коштів, протягом 14-ти банківських днів з дати надання такої Заяви Власнику, відповідно з процедурою, закріпленою в умовах цієї Угоди.

Бракований товар або товар неналежної якості

Якщо Користувач отримав бракований Товар або Товар неналежної якості, то він може написати на електронну пошту Власника, зазначену в цій Угоді, лист з темою "Обмін і повернення", номером Замовлення, номер телефону для зворотного зв'язку (якщо він відрізняється від зазначеного в замовленні) , фото і детальним описом ситуації.

Доставка і передача товара Користувачеві

Доставка товару, придбаного на Сайті, здійснюється кур'єром по Києву або оператором поштового зв'язку та / або службою доставки, які надає послуги з доставки, по території Києва та України.

Відправка замовленого товару по Україні здійснюється протягом 2-5 робочих днів з дня підтвердження Замовлення Користувачем. Воскресіння і офіційні свята не входять в число робочих днів. Термін доставки Замовлення залежить від Перевізника, Оператора поштового зв'язку та / або служби доставки, і становить 1-7 діб, з моменту відправки, в залежності від адреси населеного пункту.

Користувач в присутності кур'єра виробляє приймання замовленого Товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності Товару.

Власник не несе відповідальності за термін доставки Замовлення, так як вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

Інформація про способи і види доставки Товару, з якої Користувач може ознайомитися і зробити вибір, відображена на Сайті.

Користувач не зобов'язаний компенсувати витрати Власника, пов'язані з доставкою Замовлення, якщо в процесі приймання Товару виявиться, що поставлений Товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектації.

При відмові Користувача від Товару належної якості або від Замовлення в момент доставки, Користувачем оплачуються витрати Власника на доставку і повернення Замовлення.

Відповідальність

Власник не несе відповідальності за вибір Користувачем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

Зміни в цій Угоді

Власник залишає за собою право змінити або іншим чином коригувати справжні Угода в будь-який час. У таких випадках Власник, в залежності від можливості, належним чином проінформує Користувача про ці зміни.

Такі зміни будуть впливати тільки на відносини з Користувачем в майбутньому.

Продовження використання Сайту означатиме прийняття Користувачем переглянутих умов Угоди. Якщо користувачі не хочуть бути пов'язаними змінами, вони повинні припинити використовувати Сайт та / або його функціонал. Відмова від прийняття переглянутих умов Угоди може дати право будь-якої зі сторін припинити дію Угоди.

Застосовна попередня версія Угоди буде регулювати відносини до прийняття Користувачем переглянутих / змінених умов Угоди.

Якщо цього вимагає законодавство, Власник вказує дату, до якої змінені умови Угоди вступають в силу.

Подільність Угоди і її складових умов

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано або стане недійсним або не має законної сили відповідно до законодавства України, недійсність або нездійсненність такого положення не впливає на дійсність інших положень Угоди, які залишаються в повній силі і дії..

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано недійсним або не має законної сили, сторони Угоди докладуть усіх зусиль для того, щоб за взаємною згодою знайти угоду про діючі і підлягаючі виконанню положення, тим самим замінивши недійсні або нездійсненні частини Угоди.

Без шкоди для вищевикладеного, нікчемність, недійсність або неможливість забезпечити дотримання конкретного положення цієї Угоди не відміняють дію всієї Угоди, якщо тільки окремі положення не мають істотного значення для Угоди або не мають такого значення, що Сторони не набрали б в контракт / взаємодію, якби вони знали, що це положення не буде дійсним, або в тих випадках, коли інші положення можуть привести до неприйнятних ускладнень для будь-якої зі сторін.

Права, обов'язки і конфіденційність

Сайт створено для організації дистанційного способу продажу Товарів через інтернет.

Власник не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Користувачем при оформленні Замовлення.

Користувач несе повну відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні Замовлення інформації.

Використання ресурсу Сайту для перегляду Товарів, а також для оформлення Замовлення є для Користувача безоплатним.

Інформація, яка надана Користувачем, є конфіденційною. Власник використовує інформацію про Користувача виключно в цілях функціонування Сайту (відправлення повідомлення Користувачеві про виконання Замовлення, відправки рекламних повідомлень і т.д.). Для більш детального ознайомлення з правилами обробки персональних даних Користувача, такий Користувач може звернутися до Політики конфіденційності, яка викладена на даному Сайті.

У разі небажання отримувати розсилку, Користувач має право звернутися до Власника, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу.

У будь-яких конфліктних ситуаціях сторони зобов'язані не піддаватися емоціям, а, в першу чергу, зберігаючи спокій, вирішувати конфлікт.

Остання дата оновлення – 19 травня 2021 року.