Оплата і доставка

Оплата товару
Які способи оплати приймаються?

Ви можете оплатити товар кредитною карткою Visa або MasterCard.

Коли буде списано оплату з мого рахунку?

Вартість замовлення буде списана з Вашого рахунку при отриманні Вами e-mail повідомлення про готовність Вашого замовлення до відправки, тобто в момент, коли замовлений товар залишає наш склад. На обробку замовлення може знадобитися кілька днів.

Чи безпечні інтернет-платежі?

В інтернет-магазині BARK & TAIL використовуються спеціальні системи контролю всіх платежів через інтернет-сайт, у тому числі протокол шифрування Secure Sockets Layer (SSL) для захисту всієї конфіденційної інформації.

Чому не проходить мій платіж?

Платіж може не пройти через кілька причин: перевірте реквізити кредитної картки, введені Вами при оформленні замовлення (термін дії, тип картки та номер). Якщо Вам не вдалося встановити причину, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Що таке код CVC/CVV?

Це код аутентифікації картки, він необхідний для більшої безпеки платежу. Це три- чи чотиризначний код, нанесений на зворотному боці карток Visa/MasterCard.

Доставка товару

Доставка по Україні та м. Київ здійснюється за допомогою служби доставки «Нова пошта» або кур'єром.

Термін доставки залежить від місця та регіону доставки. В середньому, доставка може займати 1-2 робочих дні. Затримка може статися у разі завантаженості у магазині!

Вартість доставки розраховується при оформленні замовлення відповідно до тарифів «Нової пошти». Пакування та відправлення замовлення здійснюється протягом 24 годин після оплати.

Після відправки замовлення, щоб дізнатися про трек-номер посилки, з Вами зв'яжуться наші менеджери поштою/телефоном або надішлють трек-номер у смс повідомленні в будь-якому зручному месенджері.

Резерв товару

Резерв товару для самовивозу з магазину чи відправки «Новою Поштою»/кур’єром

Ви можете самостійно забрати товар з найближчого зоомагазину Bark&Tail чи замовити доставку.

* Обробка замовлень здійснюється з 10:00 до 19:00.

** Безоплатний резерв товару - 48 годин (2 дні), резерв більше 3 днів - 100% оплата за товар.

*** За умови наявності товару на магазинах (попередньо менеджер повідомляє про готовніть замовлення за певною адресою магазину)