Краплі для невеликих собак для захисту від зовнішніх і внутрішніх паразитів Advocate до 4 кг

Краплі для невеликих собак для захисту від зовнішніх і внутрішніх паразитів Advocate до 4 кг

Артикул: vt-37408
Виробник: Advocate
В наявності
379.00грн

 • ПРО ТОВАР
 • Характеристики
 • Відгуки(0)

Спосіб застосування:

 1. Лікування та попередження зараження бліхами. Одноразова обробка препаратом запобігає зараженню бліхами протягом 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат необхідно застосовувати щомісяця.
 2. Лікування отодектозу. Необхідна одноразова обробка препаратом. Зі зовнішнього вуха видалити неприкріплені скоринки. Не наносити безпосередньо у вушний канал. Деякі тварини потребують додаткового лікування, тому проконсультуйтеся з лікарем через 30 днів після обробки.
 3. Лікування саркоптозу (коростки, викликаної Sarcoptesscabieivar. canis) Лікування проводять двічі з інтервалом 4 тижні.
 4. Лікування демодекозу (викликаного Demodexcanis) Адвокат® застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 місяць. По можливості необхідне лікування супутніх захворювань.
 5. Попередження дирофіляріозу. Собаки, які проживають у зонах неблагополучних за дирофіляріозом, а також ті, що подорожують до таких зон, можуть бути заражені зрілими дирофіляріями. Для запобігання дирофіляріозу препарат необхідно застосовувати щомісяця протягом усього періоду активності комарів. Препарат необхідно застосовувати протягом року або за наступною схемою: розпочати застосування як мінімум за 1 місяць до початку активності комарів і закінчити через 1-2 місяці після закінчення періоду їх активності.
 6. Лікування кренозомозу (Crenosoma vulpis) – одноразова обробка.
 7. Лікування та попередження нематодозів. Щомісячна обробка проти дирофіляріозу (як превентивна програма) автоматично знижує можливість реінвазії нематодами, цестодами, анкілостомами. Або препарат застосовують як сезонну обробку проти бліх і гастроінтестинальних нематод.

Порядок застосування: Лише для зовнішнього використання. Витягніть одну піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, зніміть ковпачок. Переверніть ковпачок і одягніть на піпетку – таким чином видаливши захисну фольгу з отвору піпетки. Препарат дозволений до застосування вагітним та лактуючим самкам.

Протипоказання: Не використовувати цуценятам до 7-ти тижневого віку. Лікування тварин вагою менше 1 кг, хворих та ослаблених має відбуватися під наглядом ветеринарного лікаря.

Застереження: Після обробки тварини вимити руки.

Водостабільність: Не допускати потрапляння тварини у відкриті водойми протягом 4-х днів після лікування. Купання не знижує ефективність препарату, проте часте використання імерсійних сумішей (у тому числі шампунів) може знизити ефективність Адвокату.

Профілактика і лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях блохами, вшами, власоядами, шлунково-кишечними нематодами. Применяется для лікування алергійного блошинного дерматиту, демодекози, отодектозу, саркоптозу, ангіостронгілеза, кренозомоза, дирофіляріозу (ефективно проти мікрофілярій).

Властивості:
 • Кількість 1 шт.
 • Об`єм Піпетка 0,4 мл
 • Вік до 4 кг
 • Бренд BAYER
 • Країна Німеччина

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет