Гель для боротьби з проблемами ротової порожнини тварин - Orozyme 70 мл

Гель для боротьби з проблемами ротової порожнини тварин - Orozyme 70 мл

Артикул: 4650
В наявності
486.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Склад
  • Відгуки(0)

Зубний наліт формується в ротовій порожнині на поверхні емалі зубів завдяки життєдіяльності бактерій і наявності живильного субстрату для них (залишки їжі). Рясне скупчення зубного нальоту призводить до виникнення неприємного запаху з рота, утворення зубного каменю і запалення ясен, а в подальшому - розвитку захворювань пародонту, що призводить до втрати зубів.

При відсутності догляду за порожниною рота, результатом може бути: освіта нальоту, зубного каменю, рецесія ясен, кровоточивість і запалення ясен, а також випадання зубів.

Гель для догляду за зубами Orozyme (Орозо) є ідеальним рішенням для ефективної гігієни порожнини пасти. Інформація, що міститься система пероксидази - комплекс ензимів слини - допомагає зберегти природний баланс мікроорганізмів в порожнині рота.

Гель для догляду за зубами Orozyme (Орозо) містить, крім іншого поверхнево-активна речовина, яка гарантує досить довгий контакт Orozyme (Орозо) з зубами і яснами. Комплекс ензимів инфильтрирует зубний наліт і руйнує, таким чином, причину для бактеріального розмноження. Завдяки цьому процесу підтримується руйнування існуючого нальоту і запобігає його подальшу освіту. Додатково, механічно, видаляється зубний наліт містяться в гелі м'якими поліруючими засобами за допомогою слини і мови собаки.

Основний активний компонент Орозо гелю - лактоферрин -поліфункціональний білок з сімейства трансферинами.

Лактоферин є одним з компонентів імунної системи організму, бере участь в системі неспецифічного гуморального імунітету, регулює функції імунокомпетентних клітин і є білком гострої фази запалення.

Головні біологічні функції цього білка - це зв'язування і транспорт іонів заліза, але крім цього лактоферрин має антибактеріальну, антивірусну, антипаразитарной, різними каталітичними активностями.

 LPO-комплекс: амілаза, глюкоамілаза, глюкозооксидаза, лактопероксидаза, супероксиддисмутаза (SOD), лізоцим, лактоферин, м'які поліруючі компоненти, неіонний сурфактант, смакові добавки.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет