Жувальна таблетка для захисту цуценят від паразитів Milprazon до 5 кг 2,5/25мг

Жувальна таблетка для захисту цуценят від паразитів Milprazon до 5 кг 2,5/25мг

Артикул: vt-41443
В наявності
165.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(0)

Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії. Призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами та нематодами, в т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематодо-цестодозних інвазій. Препарат застосовують собакам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика після годування.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, спричиненій Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів та москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць та останній раз у сезоні через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет