Вишиванка для собак Montmorency - Лісова Пісня 39 см

Вишиванка для собак Montmorency - Лісова Пісня 39 см

Артикул: MM-913 M
Виробник: Montmorency
В наявності
Розмір:
2050.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

У кожного українця є вишиванка, а отже в українських пухнастих патріотів також мають бути вишиванки. Українцям дуже подобається виражати свою любов та підтримку нашій країні за допомогою тематичного вбрання для собак. І аби ви мали змогу долучити своїх песиків до української національної краси, Montmorency зробили колекцію справжніх лляних вишиванок у різних кольорах.

Модель Лісова Пісня зроблена зі смарагдового льону, прикрашена рядками орнаментів у зелених кольорах та звичайно традиційними кутасиками. Сорочка-вишиванка грає контрастними кольорами. Існує стереотипна думка, що вишиванка повинна бути білою. Таке враження сформувалася завдяки тому, що білі вишиванки дійсно були у кожного, адже на той час більшість сорочок вишивали на білому тканому з конопель полотні. Проте в Україні носили як білі, так і зелені вишиті сорочки та сукні. Зелений колір символізує зростання та народження, природу та рослинність. 

30 років ми знали, що вільні і незалежні. Але на 31-ому році ми відчули це усім серцем та усією душею, ми усвідомили, що значить вільні, незалежні та нездоланні, сильні, завзяті та непереможні. Така манюнька наша Україна не побоялася повстати проти величезного монстра, бездушних нелюдів, неосяжної за розмірами країни-терориста, країни-агресора, країни-окупанта. Ми не просто перемагаємо, ми привели Рашу до небаченого позору, якого не було в історії, ми наче зірвали труси з “другої армії світу”, а там виявився пшик на пісній олії. І поки вони семимильними кроками котяться у пекло, де весь світ буде жарити їх ганьбою і зневагою, ми посміхаємося, ми співаємо, ми жартуємо. Слава Україні! Слава Героям! Слава кожному українцю, що усім серцем відданий своїй Землі і молиться за скорішу перемогу!

Властивості:
  • Колір моделі смарагдовий
  • Матеріал 100% льон
  • Розмір M 39 cм
  • Бренд Montmorency
  • Країна Україна

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет