Вишиванка для собак Montmorency - Князівна 23 см

Вишиванка для собак Montmorency - Князівна 23 см

Артикул: MM-718 XS
В наявності
Розмір:
2050.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

У кожного українця є вишиванка, а отже в українських пухнастих патріотів також мають бути вишиванки. Це наш символ, це наша краса, це наша культура та традиції. І аби ви мали змогу долучити своїх песиків до української національної краси, Montmorency зробили колекцію справжніх лляних вишиванок у різних кольорах. 

Модель Князівна зроблена з яскравого жовтого льону, прикрашена чорними рядками мереживної стрічки, м’якими мініатюрними помпонами, синім кушаком, вишивкою у вигляді квітів та звичайно традиційними кутасиками. Сукня-вишиванка грає контрастними жовто-синіми кольорами. Існує стереотипна думка, що вишиванка повинна бути білою. З давніх давен в Україні носили як білі, так і жовті або золотаві вишиті сорочки та сукні. Жовтий колір символізує багатство і достаток, а також сонце та пшеницю. 

30 років ми знали, що вільні і незалежні. Але на 31-ому році ми відчули це усім серцем та усією душею, ми усвідомили, що значить вільні, незалежні та нездоланні, сильні, завзяті та непереможні. Така манюнька наша Україна не побоялася повстати проти величезного монстра, бездушних нелюдів, неосяжної за розмірами країни-терориста, країни-агресора, країни-окупанта. Ми не просто перемагаємо, ми привели Рашу до небаченого позору, якого не було в історії, ми наче зірвали труси з “другої армії світу”, а там виявився пшик на пісній олії. І поки вони семимильними кроками котяться у пекло, де весь світ буде жарити їх ганьбою і зневагою, ми посміхаємося, ми співаємо, ми жартуємо. Слава Україні! Слава Героям! Слава кожному українцю, що усім серцем відданий своїй Землі і молиться за скорішу перемогу!   

Властивості:
  • Матеріал льон, чорне мереживо, синій пояс, нашивка
  • Розмір XS 23 см
  • Бренд Montmorency
  • Країна Україна

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет