Нашийник для собак для захисту від комах Foresto 70 см

Нашийник для собак для захисту від комах Foresto 70 см

Артикул: vt-38191
Виробник: Foresto
В наявності
1749.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Непреривне використання ошейника забезпечує захист собак і кошек від блох, вшей, власоєдов протягом 6 місяців, а від іксодових клещей впродовж 7-8 місяців. У комплект входить три світлоотражаючих затискачів, які можуть бути прикріплені до ошейнику для того, щоб тваринне було помітно в темному.

Дози і способи застосування: Після вскрытия упаковки ошейник розвертають, освоюють від пластмасових перемичок і одевають на тваринне в такій послідовності: 1.Наденьте ошейник на шею тваринного, продевайте вільний конець у петлю. 2. Затяните ошейник таким чином, щоб між ошейником і шеей тваринного поміщалось 2 пальца. 3. Відрежьте лишню вільну частину ошейника. 4. Ошейник не повинен бути занадто вільним, не повинен зніматися через голову тваринного. 5. Закріпіть на ошейнике спеціальні светоотражатели (в комплекті).

Ошейник водостійкий, його можна не сприймати під час миття та купання тваринного, тим не менше, ви повинні вимагати довгострокових, інтенсивних контактів з водою або надмірним застосуванням шампуню, так як це може привести до скорочення терміну дії продукту. При сильному ступені інвазії перед застосуванням ошейника целесообразно вимити тваринне з використанням інсектицидного шампуню.

Побічні дії: Іноді протягом перших кількох днів після застосування ошейника може з'явитися невеликий зуд і/або покраснення шкіри у тварин з підвищеною чутливістю. Ці симптоми зазвичай зникають протягом від 1 до 2 неділі. У рідких випадках целесообразно временно відмовитися від ошейника, до зникнення симптомів.

Протипоказання: підвищена чутливість до діючих речовин. Ошейник не можна застосовувати хворим і виздоровляючим тваринним, вагітним і годуючим самкам, а також щенкам моложе 7-денного віку і котятам у віці до 10 днів.

Властивості:
  • Вага собаки понад 8 кг
  • Кількість 1 шт.
  • Розмір 70 см
  • Бренд BAYER
  • Країна Німеччина

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет