Лосьйон від слізних плям для собак Eye Envy - Tear Stain Remover Solution 59 мл

Лосьйон від слізних плям для собак Eye Envy - Tear Stain Remover Solution 59 мл

Артикул: 200 Eye Envy
Виробник: Eye Envy
В наявності
591.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Склад
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Розчин для видалення плям від сліз Eye Envy®. Це засіб поєднує в собі тільки натуральні, не подразнюють очі та шкіру інгредієнти, розроблені для ефективного усунення кореня проблеми. Розчин містить колоїдне срібло - ключовий мінерал, який допомагає контролювати і зупиняти ріст бактерій, які призводять до появи негарних слізних плям з неприємним запахом. Це природний антибактеріальний препарат для боротьби з бактеріями. У той час як інші продукти можуть маскувати проблему, Eye Envy бореться з її джерелом.

Безпечний для цуценят

Не містить макролідних антибіотиків (таких як тилозин), які при тривалому використанні можуть завдати шкоди печінки і викликати стійкість до антибіотиків.

Не містить відбілювача, перекису і агресивних хімікатів.

Ви знали?

Надмірне сльозотеча може бути викликано багатьма причинами, включаючи їжу, мінеральне зміст води, алергію, хвороби, закупорку слізних проток, прорізування зубів і навіть бліх.

Як і у людей, очі собаки можуть залишатися вологими від сліз; проте сльози собаки збираються в шерсті навколо очей, і ця область стає живильним середовищем для бактерій, викликаючи плями. При відсутності лікування це може привести до сверблячу подразнення і навіть інфекції.

Борні кристали - це натуральне очищає і антибактеріальний засіб, яке використовується в добре зарекомендували себе засобах для промивання очей, щоб допомогти зняти роздратування і дискомфорт.
Ліщина виргинская (рослина) - його в'яжучі властивості ідеально підходять для знищення бактерій, а також для підсушування ділянок, уражених слізними плямами.

Колоїдне срібло - природне антибактеріальну, противірусну і протизапальний засіб, що імітує властивості антибіотиків. Це допоможе контролювати і зупинити ріст бактерій, що викликають появу слізних плям.
Властивості:
  • Об`єм 59 мл
  • Призначення для видалення слізних доріжок
  • Бренд Eye Envy
  • Країна США

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет