Аплікаторна щітка для пудри Eye Envy - ProPowder Applicator Brush Small

Аплікаторна щітка для пудри Eye Envy - ProPowder Applicator Brush Small

Артикул: 800 Eye Envy
Виробник: Eye Envy
В наявності
387.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Пудра для видалення слізних плям Eye Envy поєднує в собі не подразнюють натуральні інгредієнти, які ефективно впливають на причину появи слізних плям. Пудра вбирає вологу і не дає сльозам просочуватися в шерсть. Працює як лікувальний засіб, а не як прикриття, присипка або косметичний засіб. Містить натуральне м'який очищаючий і антибактеріальний засіб. Допомагає запобігти зростанню бактерій і видалити слізні плями. Містить тільки натуральні компоненти. Не містить відбілювач, перекису, відбілюючі речовини і агресивні абразиви. Підходить для собак і кішок. Безпечна для цуценят і кошенят.

Є третім кроком в триетапної системі видалення слізних плям. Крок 1 - це очищає засіб Eye Envy Tear Stain Facial Cleanser, яке м'яко змиває частинки бруду і виділення з очей. Крок 2 - це засіб Eye Envy Tear Stain Remover Solution для кішок і собак і крок.

Для досягнення найкращих результатів використовуйте щітку Eye Envy ProPowder Applicator Brush. Вона дозволяє легко і рівномірно нанести пудру на мордочку. М'яка і пухнаста щіточка оптимізує розподіл порошку по тонкому волосяного стрижня під очима, тому порошок лягає легкої тонкої вуаллю. Eye Envy ProPowder збирає в 5 разів більше пудри, ніж звичайна щітка.

Ви знали?

Ключем до видалення слізних плям є збереження сухості. Волога є живильним середовищем для бактерій, що викликають фарбування. Ось чому використання пудри Eye Envy має важливе значення для видалення і запобігання слізних плям.

Властивості:
  • Призначення для видалення слізних доріжок
  • Бренд Eye Envy
  • Країна США

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет