Краплі для великих котів для захисту від зовнішніх і внутрішніх паразитів Advocate 4-8кг

Краплі для великих котів для захисту від зовнішніх і внутрішніх паразитів Advocate 4-8кг

Артикул: vt-07984
Виробник: Advocate
В наявності
483.00грн

 • ПРО ТОВАР
 • Характеристики
 • Відгуки(0)
 1. Лікування та попередження зараження бліхами: одноразова обробка препаратом знищує та попереджає зараження бліхами протягом 4-6 тижнів. Доцільно поєднати обробку тварин препаратом Адвокат з обробкою навколишнього середовища (наприклад аерозолем Больфо). При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовувати щомісяця.
 2. Лікування отодектозу: Рекомендована одноразова обробка. Бажано проконсультуватися у ветеринара через 30 днів після лікування, оскільки деякі тварини потребують повторної обробки. НЕ наносити у вушний канал.
 3. Попередження дирофіляріозу: Препарат слід застосовувати, починаючи за 1 місяць до періоду активності комах (квітень) і закінчуючи через 1-2 місяці після закінчення періоду їх активності (жовтень). Інтервал між обробками – 30 днів. Рекомендується перед профілактичною обробкою провести діагностику дирофіляріозу у кішок старших 6 місяців. Якщо у тварини підтвердили наявність зрілих форм дирофілярій, лікування повинно проводитися відповідно до сучасних методик.
 4. Нематодози: Щомісячна обробка Адвокатом ® знижує можливість реінвазії нематодами. Адвокат можна застосовувати як сезонну обробку проти нематодів.

Метод застосування: Для зовнішнього застосування. Вийміть піпетку з упаковки, зніміть ковпачок, проколивши захисну фольгу. Розсуньте шерсть у ділянці шиї біля основи черепа тварини так, щоб було видно шкіру. Заприть кінчик піпетки в шкіру і видавіть препарат, натиснувши на піпетку. Нанесення в основі черепа дозволяє уникнути можливості злизування препарату тваринам. Наносити препарат на неушкоджену шкіру.

Протипоказання: Не застосовувати кошенят віком менше 9 тижнів. Хворим, ослабленим, а також котам вагою менше 1 кг препарат застосовувати на розсуд і під наглядом ветеринарного лікаря.

Властивості:
 • Вага коти від 4 кг до 8 кг
 • Кількість 1 шт.
 • Об`єм піпетка 0,8 мл
 • Бренд BAYER
 • Країна Німеччина

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет