Краплі для невеликих котів для захисту від зовнішніх і внутрішніх паразитів Advocate <4кг

Краплі для невеликих котів для захисту від зовнішніх і внутрішніх паразитів Advocate <4кг

Артикул: vt-31963
Виробник: Advocate
В наявності
429.00грн

 • ПРО ТОВАР
 • Характеристики
 • Відгуки(0)
 1. Лікування і попередження ураження блохами: однократна обробка препаратом знищує і передупреждає ураження блохами впродовж 4-6 неділів. Целесообразно совместить обробку тварин препаратом Адвокат ® з обробкою навколишнього середовища (наприклад, аерозолем Больфо®). При лікуванні алергічного шкірного дерматиту препарат застосовувати ежемісячно.
 2. Лечение отодектоза: Рекомендована однократна обработка. Желательно проконсультуватися у ветеринара через 30 днів після лікування, оскільки деякі тварини вимагають повторної обробки. НЕ носити в ушному каналі.
 3. Предупреждение дирофиляриоза: препарат слід застосовувати, починаючи з 1 місяця до періоду активності кровоносних насекомих (апрель) і закінчується через 1-2 місяці після закінчення періоду їх активності (жовтень). Інтервал між обробками - 30 днів. Рекомендується перед профілактичною діагностикою проведення дирофіляріозу у кошек старше 6 місяців. Якщо у тваринного підтвердили наявність зрілих форм дирофілярій, то лікування повинно відбуватися відповідно до сучасними методиками.
 4. Нематодози: Єжемісячна обработка Адвокатом ® снижає можливість реінвазії нематодами. Адвокат ® можна застосовувати як сезонну роботу проти нематодов.

Метод застосування: Для наружного застосування. Витягніть пипетку з упаковки, зніміть колпачок, проколов захисну фольгу. Роздвиньте шерсть в області шеи в основі черепа тваринного так, щоб видно було шкіру. Уприте кончик пипетки в шкіру і видайте препарат, нажав на пипетку. Нанесення в основу черепа дозволяє уникнути можливості слизування препарату тваринним. Наносити препарат на неповрежденную шкіру.

Протипоказання: Не застосовувати котятам віком менше 9 днів. Больним, ослабленим, а також котам вагою менше 1 кг, препарат застосовують при огляді та під спостереженням ветеринарного лікаря.

Властивості:
 • Вага коти до 4 кг
 • Кількість 1 шт.
 • Об`єм піпетка 0,4 мл
 • Бренд BAYER
 • Країна Німеччина

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет