Жувальна іграшка для собак, яловичий рубець Benebone - Beef tripe, M

Жувальна іграшка для собак, яловичий рубець Benebone - Beef tripe, M

Артикул: 4092
В наявності
Розмір:
625.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

Benebone - файні жувальні іграшки! І цим нібито все сказано, але голослівних заяв ніхто не любить. Benebone не просто класні, вони незвичайні і готові змінити ваші уявлення про жувальні іграшки для собак. З Benebone ви маєте змогу дізнатися, якою має бути справжня жувальна іграшка, що по праву займає ланку The best of the best!

Переваги Benebone:

- Смак та аромат яловичого рубця, що триває весь довгий процес гризіння. Ми знаємо, про що ви думаєте — рубець має доволі неприємний запах. Це правда, але трохи магії Benebone, і запах буде відчувати лише ваш собака. Іграшки Benebone зроблені з міцного нейлону. Можна обдурити нюх людей, але тільки не собачий! Тому, коли деякі виробники іграшок заявляють про смак та запах, собаки одразу відчувають, що це або штучний ароматизатор, або верхній шар, який швидко вивітрюється. Такі оманливі іграшки цікаві собакам лише перші хвилини, а згодом цікавість розвіюється разом із запахом. З Benebone все інакше. Собака одразу відчує аромат справжньої яловичини. І скільки б не прослужила ця іграшка, аромат рубця нікуди не зникне. Все це досягається шляхом унікальної текстури. Всередині Benebone є спеціальні канавки, мікро отвори, саме в яких і зберігається запах і смак. Ці канавки розташовані на кількох рівнях іграшки. Саме тому, згризаючи шар за шаром, собака буде постійно відчувати смак та аромат яловичини. А це в свою чергу робить іграшку цікавою для собак до останнього укусу. Якщо цього замало, додайте щось пастоподібне і смачненьке всередину рубця. Саме з цією метою на кінцях рубця є спеціальні отвори.

- Зручна форма. Особлива гордість і перевага Benebone - це унікальна форма іграшок. Спеціалісти-розробники стверджують, що саме така форма надзвичайно зручна для собак, які граються за допомогою зубів і лап з короткими пальцями. Тож аби захопити і тримати жувальну іграшку у лапах собакам потрібно, щоб іграшка мала зручну ергономічну конструкцію. І Benebone досягли досконалості в цьому.

- Міцність і витривалість. Іграшки Benebone міцніші за звичайні кістки і палиці. Тому розважатися та задовольняти свої природні потреби у гризінні собака зможе протягом тривалого часу. При цьому Benebone безпечні для зубів та ясен.

- Зроблено у США.

Властивості:
  • Матеріал нейлон
  • Розмір М
  • Бренд Benebone
  • Країна США

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет