Вітаміни для суглобів Canvit - Chondro 100 г

Вітаміни для суглобів Canvit - Chondro 100 г

Артикул: can50743
Виробник: Canvit
В наявності
716.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(0)

Canvit Chondro є джерелом комплексного живлення суглобів для регенерації, захисту та покращення рухливості у кішок. Уповільнює руйнування хряща та захищає суглоби у старіючих та опасистих кішок. Підтримує лікування захворювань суглобів (остеоартроз) та інфекцій сечовивідних шляхів у кішок.

Суглобовий хрящ має обмежений потенціал для самооновлення та регенерації. З віком він починає руйнуватися, впливаючи на рухливість кішки. Уповільнення руйнування суглобового хряща та поліпшення його здатності до регенерації досягається шляхом постачання суглобів будівельними блоками хрящів у вигляді живлення суглобів. Елементарними компонентами хрящової та суглобової структур є глюкозамін, хондроїтин та колаген, що входять до складу Canvit Chondro.

Хондроїтин підтримує еластичність хряща та блокує ферменти, що його ушкоджують. Глюкозамін стимулює метаболізм хондроцитів та уповільнює дегенерацію хряща. Колаген типу II захищає міцність та еластичність хрящових та суглобових структур. Вітамін С необхідний для метаболізму колагену та захищає клітини від окисного пошкодження.

Добова доза, що рекомендується: 1 таблетка на 2 кг маси тіла.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет