Лосьйон від слізних плям для котів Eye Envy - Tear Stain Remover Solution 59 мл

Лосьйон від слізних плям для котів Eye Envy - Tear Stain Remover Solution 59 мл

Артикул: 216 Eye Envy
Виробник: Eye Envy
В наявності
535.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Склад
  • Відгуки(0)

Розчин для видалення плям від сліз Eye Envy®. Цей засіб поєднує в собі тільки натуральні, не подразнюючі очі та шкіру інгредієнти, розроблені для ефективного усунення кореня проблеми. Розчин містить колоїдне срібло – ключовий мінерал, який допомагає контролювати та зупиняти ріст бактерій, що призводять до появи негарних слізних плям із неприємним запахом. Це природний антибактеріальний препарат для боротьби із бактеріями. Хоча інші продукти можуть маскувати проблему, Eye Envy бореться з її джерелом.

Підходить для світлих/білих кішок, особливо екзотичних короткошерстих, персів та гімалайських кішок.

Безпечний для кошенят.

Не містить макролідних антибіотиків (таких як тилозин), які при тривалому використанні можуть завдати шкоди печінці та викликати стійкість до антибіотиків.

Не містить відбілювача, перекису та агресивних хімікатів.

Ви знали?

Надмірна сльозотеча може бути викликана багатьма причинами, включаючи їжу, мінеральне вміст води, алергію, хвороби, закупорку слізних проток, прорізування зубів і навіть бліх.

Як і люди, очі кішки можуть залишатися вологими від сліз; однак сльози кота збираються в шерсті навколо очей, і ця область стає живильним середовищем для бактерій, викликаючи плями. При відсутності лікування це може призвести до подразнення і навіть інфекції.

Борні кристали - це натуральний очищаючий і антибактеріальний засіб, який використовується в засобах, що добре зарекомендували себе, для промивання очей, щоб допомогти зняти роздратування і дискомфорт.
Ліщина віргінська (рослина) - його в'яжучі властивості ідеально підходять для знищення бактерій, а також для підсушування ділянок, уражених слізними плямами.
Колоїдне срібло - природний антибактеріальний, противірусний та протизапальний засіб, що імітує властивості антибіотиків. Це допоможе контролювати та зупинити зростання бактерій, що викликають появу слізних плям.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет