Інтерактивна іграшка зі схованками для ласощів Nina Ottosson - Dog Wobble Bowl

Інтерактивна іграшка зі схованками для ласощів Nina Ottosson - Dog Wobble Bowl

Артикул: no69344
В наявності
850.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(0)

Іграшка-головоломка Wobble Bowl дасть можливість не лише здобути ласощі чи корм в ігровій манері, але й змусить вашого собаку подумати і потренувати мозок. Крім того, іграшка відноситься до категорії Slow Feeding (повільне годування). Поки собака дістане наступну порцію їжі з Wobble Bowl, попередня порція спокійно дістанеться шлунка і уляжеться для правильного травлення. Це допоможе уникнути проблем із шлунково-кишковим трактом, наприклад, здуття і болю у животі, діареї, блювання тощо.

Як грати: відкрийте кришку і насипте всередину корм чи ласощі. Трохи потрусіть іграшку, щоб корм розподілився всередині рівномірно. Покажіть собаці, що іграшку треба розхитати носом чи лапами, аби корм почав випадати з отворів.

Wobble Bowl підійде для собак усіх порід. Іграшка зроблена з безпечного харчового матеріалу без бісфенолу, ПВХ і фталатів.

Дістати ласощі з Wobble Bowl - справа не одної хвилини, тому іграшка на тривалий час зацікавить вашого собаку. Чим більше часу собака витратить на корисні ігри, тим менше часу залишиться на нудьгу і пустощі.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет