Інтерактивна іграшка зі схованками для ласощів Nina Ottosson - Dog Challenge Slider

Інтерактивна іграшка зі схованками для ласощів Nina Ottosson - Dog Challenge Slider

Артикул: no69343
Нет в наличии
1062.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(1)

Challenge Slider dog Puzzle - одна з найскладніших іграшок-головоломок для собак від Nina Ottosson. У ній аж 24 відділення для ласощів! Така іграшка дасть можливість не лише здобути ласощі чи корм в ігровій манері, але й змусить вашого собаку подумати і потренувати мозок. У цій грі, аби дістати бажану винагороду, собака може посунути лише одну плиточку у різних напрямках.

Покладіть ласощі чи корм у відділення висувного піддону, вставте його назад і покажіть собаці, як треба рухати плиточки, щоб дістати ласощі. Собаки можуть рухати плитки лапами чи носом.

Дістати ласощі з Challenge Slider dog Puzzle - справа не одної хвилини, тому іграшка на тривалий час зацікавить вашого собаку. Чим більше часу собака витратить на корисні ігри, тим менше часу залишиться на нудьгу і пустощі. Крім того, іграшка відноситься до категорії Slow Feeding (повільне годування). Поки собака відкриє наступний сегмент в Challenge Slider dog Puzzle, їжа з попереднього сегменту спокійно дістанеться шлунка і уляжеться для правильного травлення. Це допоможе уникнути проблем із шлунково-кишковим трактом, наприклад, здуття і болю у животі, діареї, блювання тощо.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет