Вишиванка для собак Montmorency - Мамай 36 см

Вишиванка для собак Montmorency - Мамай 36 см

Артикул: MM-915 MФранцуз
В наявності
Розмір:
2050.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)

У кожного українця є вишиванка, а отже в українських пухнастих патріотів також мають бути вишиванки. Українцям дуже подобається виражати свою любов та підтримку нашій країні за допомогою тематичного вбрання для собак. І аби ви мали змогу долучити своїх песиків до української національної краси, Montmorency зробили колекцію справжніх лляних вишиванок у різних кольорах.

Модель Мамай зроблена з білого льону, прикрашена рядками орнаментів у синіх кольорах та звичайно традиційними кутасиками. Сорочка-вишиванка грає контрастними кольорами. Сині та блакитні кольори в українських вишиванках мають глибокі історичні та символічні значення. Ці кольори несуть в собі багатий спектр емоцій та цінностей, які є важливими для української культури та ідентичності. Ці кольори вважаються символами неба та води. Вони відображають гармонію з навколишнім середовищем, велич і незмірність простору. 

30 років ми знали, що вільні і незалежні. Але на 31-ому році ми відчули це усім серцем та усією душею, ми усвідомили, що значить вільні, незалежні та нездоланні, сильні, завзяті та непереможні. Така манюнька наша Україна не побоялася повстати проти величезного монстра, бездушних нелюдів, неосяжної за розмірами країни-терориста, країни-агресора, країни-окупанта. Ми не просто перемагаємо, ми привели Рашу до небаченого позору, якого не було в історії, ми наче зірвали труси з “другої армії світу”, а там виявився пшик на пісній олії. І поки вони семимильними кроками котяться у пекло, де весь світ буде жарити їх ганьбою і зневагою, ми посміхаємося, ми співаємо, ми жартуємо. Слава Україні! Слава Героям! Слава кожному українцю, що усім серцем відданий своїй Землі і молиться за скорішу перемогу!

Властивості:
  • Колір моделі білий, синій візерунок
  • Матеріал 100% льон
  • Розмір Mф 36 см
  • Бренд Montmorency
  • Країна Україна

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет