Вишиванка для собак Montmorency - Еней 23 см

Вишиванка для собак Montmorency - Еней 23 см

Артикул: MM-722 XS
В наявності
Розмір:
1980.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Характеристики
  • Відгуки(0)
У кожного українця є вишиванка, а отже в українських пухнастих патріотів також мають бути вишиванки. Це наш символ, це наша краса, це наша культура та традиції. І аби ви мали змогу долучити своїх песиків до української національної краси, Montmorency зробили колекцію справжніх лляних вишиванок у різних кольорах.

Модель Еней зроблена з чорного льону, прикрашена білими рядками мереживної стрічки та звичайно традиційними кутасиками. Сорочка-вишиванка грає контрастними кольорами, де ніжний білий потопає у глибині чорного. Існує стереотипна думка, що вишиванка повинна бути білою. З давніх давен в Україні носили як білі, так і чорні вишиті сорочки та сукні. Особливо полюбляли чорні вишиванки на Поділлі. Чорний то є колір землі. Тому чорні вишиванки вважалися символом знань та мудрості, землі та багатства. Люди вірили, що чорний колір вбирає та зберігає інформацію, тому передавалися такі вишиванки від батьків до синів, від дідів до онуків, як символ знань. До речі, чорні вишиванки часто одягали хлопці наречені на власному весіллі.


30 років ми знали, що вільні і незалежні. Але на 31-ому році ми відчули це усім серцем та усією душею, ми усвідомили, що значить вільні, незалежні та нездоланні, сильні, завзяті та непереможні. Така манюнька наша Україна не побоялася повстати проти величезного монстра, бездушних нелюдів, неосяжної за розмірами країни-терориста, країни-агресора, країни-окупанта. Ми не просто перемагаємо, ми привели Рашу до небаченого позору, якого не було в історії, ми наче зірвали труси з “другої армії світу”, а там виявився пшик на пісній олії. І поки вони семимильними кроками котяться у пекло, де весь світ буде жарити їх ганьбою і зневагою, ми посміхаємося, ми співаємо, ми жартуємо. Слава Україні! Слава Героям! Слава кожному українцю, що усім серцем відданий своїй Землі і молиться за скорішу перемогу!
Властивості:
  • Матеріал льон, біле мереживо
  • Розмір XS 23 см
  • Бренд Montmorency
  • Країна Україна

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет