Вітамінізоване доповнення до натурального типу харчування собак Canina - Barfer's Best 180 г

Вітамінізоване доповнення до натурального типу харчування собак Canina - Barfer's Best 180 г

Артикул: 128051 AD
Нет в наличии
406.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(0)

Barfer's Best є оптимальним доповненням до щоденного раціону, якщо ви годуєте собаку за системою Б.А.Р.Ф. (Тобто сості, натуральна їжа та сирі продукти).

Barfer's Best містить лише натуральні вітаміни та мінерали, у тому числі кальцій, який собака має отримувати щодня для задоволення своїх щоденних потреб та поповнення сил та енергії.

Barfer's Best містить:

  • Цитрат кальцію – джерело кальцію, яке порівняно з іншими видами кальцію легко засвоюється без навантаження для організму. Тому його також безпечно давати старим та хворим собакам. Кальцій необхідний для метаболізму в кістках, здоров'я зубів, пазурів, підтримки мускулатури і захисту від декальцинації кісток у літньому віці. Крім того, він активує багато ферментних систем і контролює нервові імпульси і роботу серця.
  • Натуральні водорості (Ascophyllum nodosum) постачають вітаміни, такі як каротиноїд, попередник вітаміну А, мікроелементи, такі як йод і фтор, які підтримують обмін речовин із незамінними амінокислотами та покращують пігментацію вовни, носа та подушечок лап.
  • Дріжджі, як чистий натуральний продукт, постачають решту вітамінів, включаючи вітаміни групи В і біотин. Високий вміст ферментів, природних мінералів та мікроелементів, таких як цинк та фтор захищають шкіру та вовну, а також оптимально доповнюють дієту B.A.R.F.

Barfers's Best не містить штучних барвників та смакових добавок.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет