Краплі для середніх собак від паразитів Inspector TOTAL C 10-25 кг

Краплі для середніх собак від паразитів Inspector TOTAL C 10-25 кг

Артикул: vt-72876
В наявності
250.00грн

  • ПРО ТОВАР
  • Відгуки(0)

Інспектор TOTAL C - капли від зовнішніх і внутрішніх паразитів для собак призначають собакам для лікування та профілактики ентомозів, демодекозу, отодектозу, саркоптозу, при пораженні іксодовими клещами, кишечних нематодозів (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, а також профілактичні цілі), а також профілактичні цілі.

Препарат застосовують тваринним шляхом капельного («спот-он») нанесення на суху неповрежденну шкіру. Перед використанням у піпетки відламують верхню частину. Препарат, роздвинувши шерсть, наносять тваринному в місця, недоступні для слизування, безпосередньо на шкіру між лопатками у основанні шеї. При обробці великих тварин содержимое пипеток наноситься на шкіру в 3-4 місця.

Обробку тварин масою менше 1 кг, вагітних і годуючих тварин слід проводити з осторожністю під спостереженням ветеринарного лікаря.

Для знищення іксодових клещей, блох, вшей і власоєдов обробку тварин проводять однократно, для передвідвращення повторної інвазії - один раз у чотири неділі протягом усього сезону насекомих і клещей.

У комплексній програмі профілактики та лікування алергічних дерматитів, що викликають плями, Інспектор Тотал застосовують один раз у кварталі.

Для лікування отодектоза (ушної чесотки) препарат застосовують однократно. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий проход від екссудата і струпьев, а в разі ускладнення отитом, назначати протимікробні та противоспалительные засоби. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

З лікувальною метою при саркоптозе препарат застосовують 2-кратно, при демодекозі – 2-4-кратно з інтервалом 28 днів; в цілях профілактики можливої ​​інвазії - 1 раз на місяць.

Лікування демодекозу рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних та симптоматичних лікарських засобів.

Для дегельмінтізації тварин при нематодозах шлунково-кишкового тракту препарат застосовують з лікувальною метою однократно, профілактичною - один раз на місяць.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюваності регіонів препарат застосовують весенне-літньо-осенний період: перед початком літа від комарів і москитів (переносників збудника D. Immitis) однократно, потім один раз у місяць і останній раз у сезоні не раніше, ніж за 1 місяць після завершення льота насекомых. Інспектор Тотал С не знищує половозрелих дирофілярій, але знижує кількість циркулюючих у крові мікрофілярій, і може бути применений без небезпеки та інвазованим тваринним. Препарат не слід носити на вологу або пошкоджену шкіру, тваринне не слід мити протягом 4 суток після обробки препаратом.

Протипоказання: Інспектор Тотал С запрещается застосовувати щенкам моложе 7-недельного віку, хворими інфекційними хворобами та виздоровлюючим тваринним.

Не слід застосовувати Інспектор Тотал З одночасно з лікарськими засобами, що містять макроциклічні лактони.

Чтобы оставить отзыв увійдіть в особистий кабінет